MENU
NIP 113-03-07-217
Nazwa Firmy: HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK
WWW: https://hubuform.pl/
Adres Pelikanów 31/33
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-843
Telefon 721-240-257

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Drapanie to instynktowne działanie kota, wpisane w jego naturę, nie powinno się więc tego tłumić, gdyż ma to wpływ na samopoczucie zwierzęcia. Obcinanie mu pazurków bywa przyczyną jego frustracji, właściciele nie wiedzą jednak, jak w inny sposób uchronić swoje meble i inne elementy w domu przed niszczącym działaniem pazurów pupila. Tymczasem jest to bardzo proste - trzeba zaspokoić kocią potrzebę drapania, zapatrując się w specjalny drapak. Dzięki temu zwierzak będzie mógł oddawać się swoim instynktom i na pewno będzie szczęśliwy, a właściciel ucieszy się z bezpieczeństwa swojego dobytku.

Na stronie hubuform.pl można znaleźć niezwykle szeroki wybór takich produktów, w dodatku w niebanalnych formach. Oferta ta została bowiem przygotowana z myślą o osobach ceniących sobie design, które nie chcą, by elementy wyposażenia kociej wyprawki wpływały negatywnie na estetykę ich otoczenia. Oferta ta udowadnia, że nawet drapak dla kotów może być estetyczny, elegancki czy wręcz niebanalny. Tę ostatnią cechę zdecydowanie posiada nieszablonowy drapak Vegas, przypominający wielkiego kaktusa. Godnych uwagi propozycji jest jednak jeszcze więcej. Są one bardzo różne, toteż łatwo można dobrać je do swych preferencji i stylu otoczenia. Świetnym wyborem jest też połączenie drapaka z legowiskiem, co przyda się zwłaszcza na mniejszych przestrzeniach, ale też taki produkt będzie szczególnie wygodny dla zwierzaka. Będzie mógł drapać do woli, zaznaczając swój teren i ostrząc pazurki, a kiedy się zmęczy, będzie mógł odpocząć lub uciąć sobie drzemkę na wygodnym legowisku. Oczywiście jednak nie jest to typowe kocie łóżko, a jedynie leżanka do użytkowania na przykład w ciągu dnia.

Produkty te świetnie prezentują się nie tylko w momencie zakupu. Wykonywane są w taki sposób i z takich materiałów, że nawet po długim czasie użytkowania, czyli po prostu głównie drapania, nadal wyglądają świetnie. To powoduje, że bez obaw można je umieszczać w salonie, na co też decyduje się większość posiadaczy kotów - wszak zwierzaki te także chcą mieć kontakt z domownikami i spędzać z nimi czas.

Data dodania: 16-04-2021
Autor: Zuzanna Marciniak
Źródło:
https://hubuform.pl/drapaki-dla-kotow

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu