MENU
NIP
Nazwa Firmy: BMS RENT CAR ZGORZELEC
WWW: https://www.bmscar.pl
Adres Górna 19C
Miejscowość Łagów k/Zgorzelca
Kod pocztowy 59-900
Telefon 791382672

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

W województwie dolnośląskim niedaleko granic niemieckiej i czeskiej działa firma ze strony bmscar.pl. Przedsiębiorstwo to prowadzi wynajem aut w Zgorzelcu, gwarantując doskonałą jakość usług. Ma rozbudowaną flotę pojazdów i można w niej znaleźć auta osobowe różnych klas, a także wieloosobowe pojazdy mogące doskonale posłużyć na wyjazd służbowy z firmy czy rodzinny w przypadku większej liczby osób.

Wszystkie pojazdy są doskonale utrzymane, mają pełne ubezpieczenie oraz ważne dokumenty. Są po przeglądach, aby żaden klient nie miał problemu z ich eksploatacją. Firma prowadzi wynajem:

  • krótkoterminowy,
  • średnioterminowy,
  • długoterminowy.

Ma w swojej ofercie nie tylko samochody osobowe, ale także dostawcze, na przykład Fiata Ducato, który może posłużyć na przykład do przeprowadzki.

Usługi firmy skierowane są do klientów prywatnych i do przedsiębiorstw, które nie chcą korzystać z leasingu i decydują się na wynajem długoterminowy. Wszystkie umowy są tak skonstruowane, aby zawarte w nich punkty były jasne dla klienta. Ceny są konkurencyjne, a na życzenie samochód może zostać wyposażony w fotelik dziecięcy i w nawigację. Prowadzi się tu również usługę door-to-door, czyli podstawianie samochodu pod podany adres. W przypadku wynajmu auta z polisy OC sprawcy wypadku firma gwarantuje obsługę bezgotówkową.

Chociaż samo przedsiębiorstwo działa od niedawna, to jego właściciele są w branży od wielu lat. Dlatego doskonale rozumieją potrzeby swoich klientów i starają się im zawsze sprostać. Ceny są konkurencyjne, co więcej, w ofercie można znaleźć wiele rabatów, jeśli chodzi o cenę wynajmu. Są tu też gratisowe usługi, jak na przykład podstawienie auta pod wskazany adres przy wynajmie powyżej trzech dni.

Wśród usług firma ma też wynajem lawet. Mogą z niej korzystać klienci ze Zgorzelca, a także mieszkańcy województwa dolnośląskiego, którzy pragną odholować samochód po stłuczce czy niespodziewanej awarii do domu lub do warsztatu.

Bez względu na to, czy klient potrzebuje zwrotnego auta do poruszania się po mieście, czy też chce dokonać przeprowadzki, tutaj znajdzie pojazd, który spełni jego oczekiwania. 

Data dodania: 27-02-2021
Autor: Zuzanna Marciniak
Źródło:
https://www.bmscar.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu