MENU
NIP
Nazwa Firmy: Aqua Serwice
WWW: http://aqua-serwice.pl/
Adres Krzywoustego 16
Miejscowość Oleśnica
Kod pocztowy 56-400
Telefon 663 322 999

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wiele firm, dbając o zdrowie swoich pracowników, decyduje się na zaopatrzenie ich w wodę, dlatego szukają solidnych i rzetelnych dostawców. Woda do biura we Wrocławiu może być dostarczana przez firmę ze strony aqua-serwice.pl działającą na rynku już od wielu lat. Stała się ona liderem w tej branży dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta. Opiekuje się wieloma firmami nie tylko na terenie stolicy województwa dolnośląskiego, ale także w innych miastach, dostarczając najwyższej jakości wody Żywiec Perła, przechodzącej ścisłą kontrolę na każdym etapie produkcji.

Przedsiębiorstwo to dostarcza także do firm i biur dystrybutory zimnej i ciepłej wody, gwarantując ich wysoką higieniczność i ergonomię. Dostępna jest woda w butelkach 0,5 i 1 litr, a także w dużych butlach o pojemności 18,9 litra. Oferowana woda nie jest w żaden sposób poprawiana czy mineralizowana lecz dokładnie taka, jaką czerpie się z głębinowych źródeł. 

Na współpracę z tym przedsiębiorstwem decyduje się najwięcej wrocławskich firm, uważając takie rozwiązanie za bardzo praktyczne. Korzystają także z dystrybutorów gorącej wody, przekonawszy się, że jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Dostawca współpracuje zarówno z klientami firmowymi, jak i prywatnymi, dostarczając do domów wodę w butlach w regularnych, ustalonych z klientem odstępach czasu. Jest ona świeża i w atrakcyjnych cenach, dlatego przedsiębiorstwo to zaprasza wszystkich do korzystania z jego usług. Produkt pochodzi z małej rodzinnej rozlewni w Żabnicy i jest to woda źródlana. Właścicieli firmy cechuje uczciwość, otwartość oraz nakierowanie na potrzeby każdego klienta. Woda, którą oferują, jest najlepsza w Polsce.

Pragnąc nawiązać współpracę z dostawcą tego życiodajnego płynu, wystarczy odezwać się do przedstawiciela firmy za pomocą znajdującego się na stronie szybkiego formularza, a pracownicy przygotują atrakcyjną ofertę, która z pewnością spodoba się klientowi. Przedsiębiorstwo to przetrwało na rynku dzięki temu, że zawsze kieruje się potrzebami klienta, a te są dla niego najważniejsze. Jest to solidna i uczciwa firma i można na niej polegać. 

Data dodania: 21-02-2021
Autor: Matylda Kaczmarczyk
Źródło:
http://aqua-serwice.pl/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu