MENU
NIP 9590697951
Nazwa Firmy: AUTO NAPRAWA WIŚNIEWSKI ARKADIUSZ
WWW: http://www.autowisniewski.com/
Adres św. Weroniki 24
Miejscowość Kielce
Kod pocztowy 25-658
Telefon

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Choć używanie sezonowego ogumienia kół samochodowych wciąż nie jest w naszym kraju wymagane przepisami prawa, to jednak już dziś wielu kierowców dbających o bezpieczeństwo własne i innych użytkowników dróg, decyduje się na taki zakup.

Wymiana opon w Kielcach, w profesjonalnym warsztacie samochodowym, to kwestia zaledwie kilkunastu minut, oczywiście pod warunkiem wcześniejszego umówienia się na wymianę. Cały proces wymiany przebiega bardzo sprawnie, zwłaszcza jeśli kierowca dysponuje kompletnymi kołami na zmianę (ma opony sezonowe na felgach). Oczywiście samo przełożenie ogumienia również nie jest problematyczne, a przy okazji zawsze można liczyć na dokładne wyważenie koła, co zwiększa komfort jazdy autem i wpływa na bezpieczeństwo, na drodze.

Odwiedzając profesjonalny warsztat samochodowy, taki jak Auto Naprawa Wiśniewski Arkadiusz, specjalizujący się w realizacji kompleksowych usług wulkanizacyjnych, można liczyć nie tylko na szybką zmianę samochodowego ogumienia, ale także na realizację innych, pokrewnych usług. Można na przykłada sprawdzić geometrię kół lub naprawić pogiętą felgę. Oczywiście jak na profesjonalny warsztat przystało, realizuje on również szereg innych usług związanych z szeroko pojętą mechaniką samochodową.

Korzystając z usług warsztatu, można wykonać kompleksową diagnostykę auta, podłączyć samochód pod komputer i wykryć ewentualne błędy systemu, można naprawić silnik, układ kierowniczy, skrzynię biegów, układ hamulcowy, wydechowy czy samochodowe zawieszenie. Wszystkie naprawy realizowane są przed doświadczonych mechaników samochodowych, którzy znają się na naprawach pojazdów wielu marek i typów.

Dbanie o dobry stan techniczny użytkowanego pojazdu, w tym sezonowa wymiana ogumienia na takie, które jest lepiej przystosowane do aktualnych warunków pogodowych, to przede wszystkim inwestycja w bezpieczeństwo kierowcy, jego pasażerów i innych użytkowników dróg. Korzystając z pomocy doświadczonego warsztatu, sezonowa wymiana kół realizowana jest zawsze w pełni profesjonalnie, szybko i w przystępnej cenie.

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Przemysław Baran
Źródło:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu