MENU
NIP
Nazwa Firmy: Akcygraf
WWW: https://studio.akcygraf.pl/
Adres Południowa 8
Miejscowość Rumianek
Kod pocztowy 62-080
Telefon 61 814 26 24

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Z odpowiednimi partnerami biznesowymi łatwiej zdobywać rynek. Aby jednak współpraca się wiodła i niosła wzajemne korzyści, trzeba się trochę postarać. Jednym z ważniejszych kroków jest przygotowanie odpowiednich materiałów informacyjnych i gadżetów marketingowych. Pracownicy studia Akcygraf zauważają, że kontakt biznesu z biznesem jest jak subtelna gra, w której liczą się konwenanse.

Każdy chce mieć nieskalany wizerunek i kojarzyć się z najlepszą jakością. Właśnie dlatego tak bardzo liczą się detale. To, z kim współdziałasz, świadczy o Tobie - taką zasadą kierują się doświadczeni przedsiębiorcy. Zadbane wizytówki, nienaganny papier firmowy, wysokiej jakości koperty - te elementy mogą zadziałać bardzo pozytywnie we wstępnym kontakcie i próbie nawiązania relacji... Sprawdzona drukarnia w Poznaniu będzie w stanie przygotować je w korzystnej cenie. Podobnie jak foldery, zaproszenia, broszurki i inne produkty niezbędne w biznesie.

Przedsiębiorcy zastanawiają się jak wybrać najlepszą drukarnię do b2b - jeśli jeszcze nie ma wypróbowanego miejsca, stanowi to spory kłopot. Warto sprawdzić między innymi:

  • zakres oferty - im większy, tym lepiej, ponieważ wszystkie zamówienia będzie można zorganizować w jednym miejscu,
  • możliwość sporządzania projektu - poza samym wydrukiem, niezbędni są doświadczeni graficy dbający o techniczne i artystyczne aspekty zamówień,
  • jakość kontaktu z drukarnią - klient powinien mieć bieżące informacje na temat statusu zamówienia i pracownicy muszą wyczerpująco odpowiadać na jego pytania,
  • klasę sprzętu - nie da się ukryć, że na wydruki wpływa rodzaj stosowanych tuszy i drukarek,
  • elastyczność propozycji - to klient musi mieć decydujące zdanie i swobodę wyrażania swoich wizji, to on wybiera kolory, rozmiary, ilości i inne istotne elementy projektu.

Przykładową ofertę studia graficznego z drukarnią można znaleźć na stronie internetowej pod linkiem studio.akcygraf.pl. Najwięcej o pracy danego miejsca mówi wstępny kontakt z pracownikami. Indywidualne konsultacje to podstawa branży.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu