MENU
NIP
Nazwa Firmy: Gabinet Terapii ANTOŚ
WWW: http://www.integracja-sensoryczna.net/
Adres Raszyńska 30
Miejscowość Michałowice-Osiedle
Kod pocztowy 05-816
Telefon 698 245 301

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Jeśli szukasz fachowego wsparcia psychologicznego, pedagogicznego lub logopedycznego dla swojego dziecka, zdecyduj się na kontakt z doświadczonym Gabinetem Terapii ANTOŚ, który już od 2009 r. zapewnia kompleksowe wsparcie rozwoju dzieci.  Jednym z elementów jego działalności jest Poradnia psychologiczno pedagogiczna w Warszawie, która ma na celu niesienie profesjonalnej pomocy dzieciom z zaburzeniami rozwojowymi, takimi jak: autyzm, zespół Aspergera, zaburzenia genetyczne, wcześniactwo, jak również nieprawidłowa integracja sensoryczna. Placówka zapewnia także potrzebne wsparcie rodzicom swoich podopiecznych.

W ofercie poradni można znaleźć nowoczesne i sprawdzone terapie, opracowane przez wybitnych światowych naukowców, które w widoczny sposób wspomagają rozwój dzieci. Wśród oferowanych przez placówkę świadczeń znajdują się m.in.:

  • konsultacje psychologiczne,
  • wczesne wspomaganie rozwoju dziecka,
  • terapia logopedyczna,
  • terapia integracji sensorycznej,
  • trening umiejętności społecznych,
  • terapia Johansena, czyli program indywidualnej stymulacji słuchu.

Zespół terapeutyczny rekomendowanej poradni psychologiczno-pedagogicznej w Warszawie tworzą kompetentni pedagodzy, psycholodzy, logopedzi, oligofrenopedagodzy, a także rehabilitanci i fizjoterapeuci, którzy w swojej pracy wykorzystują swoją szeroką wiedzę i doświadczenie, aby jak najlepiej wspierać swoich podopiecznych na drodze do prawidłowego rozwoju.

Placówka dysponuje przestronnymi, przyjaznymi dla dzieci pomieszczeniami, które są przystosowane do prowadzenia specjalistycznych zajęć i są wyposażone w profesjonalny sprzęt terapeutyczny oraz odpowiednie pomoce edukacyjne. W trosce o efektywność oddziaływań zajęcia w poradni mają najczęściej formę indywidualnej pracy terapeuty z dzieckiem. Zajęcia są zawsze interesujące oraz dostosowane do potrzeb konkretnego podopiecznego.

Oferta poradni obejmuje ponadto udzielanie rodzinie dziecka szeroko rozumianej pomocy w zakresie pracy z nim w domu, jak również przystosowania warunków domowych do jego potrzeb.

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Marcelina Bąk
Źródło:
http://www.integracja-sensoryczna.net/poradnia

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu