MENU
NIP
Nazwa Firmy: English for You
WWW: https://angielskijagodno.pl/
Adres Krzysztofa Komedy 8
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 52-234
Telefon 881012770

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Nauka języka angielskiego dla dzieci wymaga specjalnego podejścia. Zajęcia muszą być dostosowane do wieku, a każdy uczestnik potrzebuje indywidualnej uwagi prowadzącego. Mobilna Akademia Języka Angielskiego English For You zauważa, że kluczowe znaczenie ma dobór odpowiednich materiałów dydaktycznych i łączenie teorii z praktyką.

Zajęcia odbywające się w grupie wymagają również integracji i współpracy między dziećmi. Każdy musi czuć się swobodnie i mieć odwagę zabrania głosu w trakcie ćwiczeń. Bardziej nieśmiali kursanci początkowo mają z tym problem, lecz w miarę zapoznawania się z grupą i trybem nauki szybko nabierają pewności siebie. Język angielski to przede wszystkim komunikacja i zdolności praktyczne. Nie można traktować go w oderwaniu od życia codziennego. Konwersacje, słuchanie, wypowiadanie się, a wreszcie - wartościowa zabawa to filary każdej nowoczesnej szkoły językowej.

Aby angielski dla dzieci w Krzykach rzeczywiście był skuteczny i pozostawiał coś po sobie, potrzebna jest odpowiednia motywacja i zaangażowanie rodzica. To rodzic pokazuje dziecku świat i zapisuje je na pierwsze zajęcia. Skuteczniejsza nauka polega na wzajemnym znajdowaniu energii do rozwijania swoich umiejętności. Rodzic słucha, czego pociecha nauczyła się w trakcie zajęć i znajduje dla niej nowe ciekawostki językowe. Grupy dobierane są pod kątem wieku. Najczęściej łączy się 3-5 latków, 6-9 latków, 10-latków i dzieci starsze.

Niektórzy rodzice zastanawiają się, czy 3 lata to nie zbyt wczesny wiek na naukę języka. Trzeba jednak pamiętać, że to właśnie w tym okresie informacje chłonie się najbardziej intuicyjnie, bez dużego wysiłku. Więcej informacji na temat przykładowej szkoły językowej można znaleźć na stronie internetowej pod linkiem angielskijagodno.pl. Prowadzone są tam nie tylko zajęcia dla dzieci, ale także dla dorosłych. W każdym wieku można postawić na rozwój. Tym bardziej, że bez języka angielskiego trudno wyobrazić sobie podróże i powiększanie kwalifikacji do zdobycia nowej, lepszej pracy.
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu