MENU
NIP 9521930255
Nazwa Firmy: Akademia Rocka Maciej Michniewicz
WWW: http://akademiarocka.pl
Adres Targowa 1A
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 03-727
Telefon 602 711 013

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wykonywanie muzyki ma duży wpływ na ogólny rozwój człowieka, np. na jego koncentrację, myślenie abstrakcyjne oraz wrażliwość, a najbardziej przystępną formą muzycznej aktywności jest śpiewanie. Poprzez muzykę można dać upust swoim emocjom i choćby z tego względu śpiewanie jest wskazane dla wszystkich, bez względu na to, czy ktoś jest obdarzony szczególnym talentem czy też niekoniecznie.

Aby śpiewać ładnie i czysto, są potrzebne pewne predyspozycje, takie jak: słuch muzyczny, poczucie rytmu oraz ładna barwa głosu, jednak podczas nauki śpiewania ważniejsza jest odpowiednia praca nad głosem oraz słuchanie wskazówek dobrego instruktora śpiewu. Najbardziej pomocne są lekcje indywidualne, podczas których uczniowi łatwiej otworzyć się przed nauczycielem czy też pokonać wstyd związany zarówno ze śpiewaniem, jak i z zaprezentowaniem swoich własnych kompozycji.

Naukę śpiewania najlepiej rozpocząć w dzieciństwie, gdyż dzieci łatwiej się przełamują i nie boją się pomylić, są bardziej spontaniczne i otwarte. Nie jest jednak powiedziane, że dorosły człowiek nie może rozpocząć swojej edukacji muzycznej. Dorośli zwykle mają swoje określone cele i są często bardziej zaangażowani podczas zajęć niż dzieci, choć czasem z powodu niezbyt szybkich postępów lub nadmiaru innych obowiązków mogą się łatwo zniechęcać.

Decydując się na udział w lekcjach wokalu w dorosłym wieku, warto znaleźć dobrego nauczyciela z pasją, który motywuje swoich uczniów do dalszego rozwoju, nawet gdy nie jest im łatwo. Dobrą propozycją dla osób dorosłych jest profesjonalna nauka śpiewania w Warszawie, jaką oferuje Akademia Rocka Maciej Michniewicz. Oferta ta jest skierowana przede wszystkim do osób interesujących się szeroko pojętą muzyką rockową, ale szkoła przyjmuje na swoje zajęcia również osoby gustujące w innych gatunkach muzyki rozrywkowej, np. w metalu, soulu, jak również w muzyce popowej oraz elektronicznej. 

Repertuar wykonywany na zajęciach oraz tempo nauczania śpiewu jest dostosowane do potrzeb i oczekiwań każdego z uczniów. Lekcje wokalu są prowadzone indywidualnie i trwają po 60 minut. Z oferty szkoły mogą skorzystać także dzieci oraz młodzież.

Data dodania: 31-12-2018
Autor: Błażej Ostrowski
Źródło:
http://akademiarocka.pl/ucz-sie-grac/wokal/

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu