MENU
NIP 8133653314
Nazwa Firmy: ITDOT Sp. z o. o.
WWW: http://www.itdot.pl/
Adres Kilińskiego 15
Miejscowość Radom
Kod pocztowy 26-600
Telefon 48 331-02-69

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wiadomo nie od dziś, że promowanie firmy poprzez identyfikację wizualną pozwala na przebicie się pośród licznej konkurencji na rynku. Marketing graficzny daje szansę na wykreowanie swojego pomysłu na temat przewodnich kolorów przedsiębiorstwa, jego logo, jak i szeregu szczegółów. Nowoczesne rozwiązania stylistyczne można skutecznie dopasować do poszczególnych branż, dzięki czemu dana marka będzie się od razu kojarzyła np. z kosmetykami, jedzeniem, usługami montażowymi.

ITDOT przedstawia na swojej witrynie online pomysł na projekty graficzne w Radomiu, jak i innych pobliskich miastach. Jednak ze względu na zdalny rodzaj usług firma z chęcią podejmie się współpracy z przedsiębiorstwami również z innych części Polski. Oprócz dużej wiedzy na temat kreowania marki w sieci agencja zajmuje się również tradycyjnymi rozwiązaniami marketingowymi, takimi jak:

  • wizytówki,
  • kalendarze,
  • pieczątki,
  • ulotki,
  • etykiety,
  • metki,
  • reklama do oklejania pojazdów

i wiele innych. Projekty materiałów marketingowych przyniosą swój pożądany efekt tylko wtedy, gdy będą odpowiednio eksponowane i atrakcyjne dla potencjalnego odbiorcy. Specjaliści z polecanego biura podejmą się najtrudniejszych zleceń na projekty ze względu na duże doświadczenie zawodowe.

Z propozycji zawartych na stronie itdot.pl można wyróżnić projekty wielkoformatowe, jak i te w mniejszych rozmiarach. Takie rozwiązanie spodoba się szczególnie tym firmom, które mają określony budżet na takie przedsięwzięcie i nie mogą pozwolić sobie na wybór najdroższej opcji. Osoby podejmujące się prac związanych z projektami graficznymi przygotują je w ciekawy sposób nie tylko pod względem estetycznym, ale również marketingowym. Dzięki temu nie będą musieli Państwo angażować dodatkowych ekspertów od tworzenia wizytówek lub ulotek.

Każde ze zleceń jest tworzone z dopasowaniem do indywidualnych oczekiwań klientów. Dzięki temu projekty, jak i same materiały nie są dublowane. Ich oryginalność sprzyja ciekawej promocji nie tylko poprzez nowoczesne technologie, jak sieć, ale również w tradycyjny sposób.

Data dodania: 01-12-2018
Autor: Mieszko Lis
Źródło:
http://www.itdot.pl/projekty-graficzne-radom.html

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Firmy w pobliżu